Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Псоріаз — складне аутоімунне захворювання, лікування якого потребує індивідуального підходу. Ігнорування псоріазу призводить до прогресування захворювання, можливого розвитку проблем із суглобами та значного зниження якості життя.
Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.
Псоріаз — це хронічне аутоімунне захворювання, що вражає переважно шкіру. За даними МОЗ на нього хворіє понад мільйон українців. Основні прояви псоріазу — поява піднятих над поверхнею шкіри червоних сухих плям (папул). Крім цього, до 30% хворих мають також псоріатичний артрит — запалення суглобів, викликане псоріазом.
Класична терапія псоріазу включає прийом імуномодулювальних препаратів та різноманітні процедури (лікування ультрафіолетом, соляні та сонячні ванни тощо). На жаль, таке лікування не завжди є ефективним та іноді може мати певні побічні ефекти.
Лікарі GOOD CELLS пропонують індивідуальну програму лікування псоріазу з використанням мезенхімальних стовбурових клітин та екзосом. Така терапія сприяє зменшенню проявів псоріазу та допомагає ефективніше контролювати захворювання.
Типи продуктів, які GOOD CELLS пропонує для лікування псоріазу:● мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) жирової тканини;● екзосоми з мезенхімальних стовбурових клітин та дермальних фібробластів GoodEXOCells for skin rejuvenation.
Дана терапія підходить для наступних випадків:● людям, яким стандартне медикаментозне чи немедикаментозне лікування псоріазу не допомагає або викликає серйозні побічні ефекти;● пацієнтам, яким псоріаз та його прояви значно знижують якість життя;● пацієнтам з легкою формою псоріазу, які хочуть впоратися з хворобою місцевим і максимально природним лікуванням;● тим, хто шукає альтернативи медикаментозній імуномодулювальній терапії.
Це лікування показане пацієнтам із підтвердженим псоріазом середньоважких форм віком від 18 років.
Протипоказання:
● онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років;● вагітність;● психічні розлади та психологічна нестійкість; ● алкогольна та наркотична залежність.
Індивідуальна програма лікування буде складатися на основі вашого анамнезу, індивідуальних особливостей та попереднього лікування.
Застосування клітинної терапії не гарантує повного одужання, але завдяки імуномодулювальним функціям клітин та екзосом з'являється можливість впливати на саму причину псоріазу — збої в імунній системі.
В результаті лікування ви відчуєте значне зменшення проявів захворювання:● покращення стану шкіри та нігтів;● позбавлення від больових та інших неприємних відчуттів в уражених ділянках;● зменшення потреби в медикаментах;● зменшення суглобових проявів захворювання.
Такі результати виникають завдяки нормалізації роботи імунної системи, відновленню іннервації та нормальних метаболічних процесів сполучних тканин та шкіри.
1. Консультація з менеджером
Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити, як саме ми можемо допомогти.
На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Менеджер запропонує заповнити анкету про перебіг захворювання, наявність супутніх патологій та родинний анамнез, залишити фото ділянок ураження та результати попередніх досліджень МРТ (за наявності). За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.
2. Консультація з лікарем
Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації лікар розробляє індивідуальну програму лікування, за потреби призначає додаткові аналізи. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
3. Оцінка стану пацієнта
Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить донорські мезенхімальні стовбурові клітини жирової тканини. При легких випадках захворювання або в якості додаткової місцевої терапії лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів, зокрема екзосом GoodEXOCells.
4. Підготовка продукту зі стовбурових клітин
За призначенням лікаря біотехнолог підбере в необхідній кількості з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та підготовки.
5. Початок лікування
Перед початком лікування пацієнт проходить попередню діагностику та огляд. Діагностика може включати аналіз крові на С-реактивний білок, сечову кислоту, ревматоїдний фактор, інтерлейкін-17 тощо. Наявність суглобової форми псоріазу обов’язково включає додаткову діагностику (Anti-ССР, ANA-скринінг, МРТ та інші дослідження за потреби) для виключення інших захворювань, наприклад, вовчаку.
Також програма може включати додаткове медикаментозне лікування.
6. Введення клітинного продукту
В рамках лікування лікар може призначає внутрішньовенну клітинну терапію та/або місцеве введення екзосомального продукту. Залежно від складності випадку, курс може складатися з 1-2 введень.
Для кожного пацієнта лікар надає індивідуальний прогноз ефективності терапії.
8. Медичний висновок та рекомендації лікаря
Після закінчення курсу лікар огляне вас та надасть медичний висновок, де будуть зазначені:● діагноз;● результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;● методики лікування;● рекомендації лікаря.
9. Підтримуємо зв'язок
Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На другому, третьому та шостому місяцях після лікування наш менеджер зв’яжеться з вами та запропонує заповнити анкету, за потреби поспілкуватися з лікарем щодо успіхів лікування. Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку протягом всієї програми для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.
Для кожного нашого клієнта ми розроблюємо індивідуальну програму, відповідно до його запитів. Загальна ціна послуг розраховується після створення програми.
Вартість курсу залежить від потрібної дози та типу стовбурових клітин, необхідності медикаментозного супроводу та додаткового сервісу.
Ми надаємо детальний кошторис послуг, що будуть включені у ваш план лікування.
Наші менеджери завжди на зв'язку, щоб відповісти на ваші запитання.
Спеціалісти GOOD CELLS — небайдужі та відповідальні професіонали, які не здаються. Все для вашого здоров'я та довголіття.
Альона Злацька
Співавтор понад 30 наукових публікацій і деклараційного патенту України на винахід, корисну модель. Понад 12 років досвіду роботи зі стовбуровими клітинами.
Роман Сулік
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, канд. мед. наук. Понад 12 років досвіду застосування клітинних технологій. Понад 150 наукових статей та патентів.
Інна Сапожак
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, канд. мед. наук. Співавтор методики регенерації ендометрію. Понад 15 років досвіду.
Клінічні дослідження ефективності клітинної терапії для лікування псоріазу:
1. Мезенхімальні стовбурові клітини пупкового канатика при псоріазі, клінічне дослідження 1-2 фази У дослідженні взяло участь 17 пацієнтів з псоріазом, всі з яких отримали по 4 ін’єкції клітин дозою 1-3 млн клітин/кг з інтервалом між ін’єкціями 2 тижні. Через 6 місяців після терапії 47.1% (8/17) учасників отримали покращення в щонайменше 40%, 35,3% (6/17) учасників отримали покращення щонайменше 75%, а 17,6% (3/17) пацієнтів отримали покращення понад 90% за шкалою PASI. У 3 пацієнтів відбулась повна ремісія. Серед жінок ефективність лікування складала 66%, серед чоловіків — 25%. Також в учасників дослідження значно знизилась кількість Т-хелперів 17 типу та ІЛ-17 після трансплантації МСК.Вчені визнали таку терапію безпечною та ефективною.
2. Випадок лікування псоріазу мінімально маніпульованими мезенхімальними стовбуровими клітинами (МСК) пуповиниУ дослідженні взяв участь 47-річний чоловік, у якого в 1995 році діагностували псоріаз. Він отримував різні види лікування протягом 25 років, але стан псоріазу суттєво не покращився. В рамках дослідження він протягом 2 тижнів отримав 3 введення мінімально маніпульованих МСК пуповини. Через 3 місяці після 1-го введення вся еритема повністю зникла, псоріаз не рецидивував.
Наша команда — команда небайдужих. Наші переваги — досвід і якість. Наша цінність — ваше здоров'я.
Застосування стовбурових клітин потребує індивідуального підходу у всьому.
Ваш персональний менеджер буде з вами поруч весь час: від першої консультації та до закінчення програми. Також він буде на зв'язку після закінчення програми, щоб допомогти відстежувати позитивні зміни вашого здоров'я.
Залишилися питання?
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.
Псоріаз — це хронічне запалення шкіри, яке може значно погіршити якість життя людини. На жаль, традиційна медицина часто пропонує лише симптоматичне лікування, не вирішуючи основної проблеми. Однак сучасні досягнення в області регенеративної медицини відкривають нові горизонти в боротьбі з цим захворюванням. Серед найперспективніших методів — лікування псоріазу за допомогою стовбурових клітин.
Псоріаз це хронічне рецидивуюче неінфекційне дерматологічне захворювання (дерматоз) запального характеру, що супроводжується утворенням плям, бляшок, вкритих лусочками шкіри, або пустул. В основному, хвороба вражає шкіру голови та різних ділянок тіла. Окрім псоріазу шкіри, існує псоріаз нігтів. Хвороба псоріаз у більшості випадків не загрожує життю, але його якість значно погіршується – псоріаз на обличчі та відкритих частинах тіла є істотним косметичним дефектом, джерелом психологічного дискомфорту, може ускладнювати соціальну адаптацію. Висипання можуть супроводжуватись свербінням, кровоточивістю, больовими відчуттями, через що погіршується працездатність та сон. До 30% хворих на псоріаз шкіри також страждають на псоріатичний артрит – запалення суглобів з інтенсивними болями, деформацією та поступовим руйнуванням, що загрожує інвалідізацією. При псоріазі лікування може бути місцевим та системним, до сучасних методів лікування псоріазу відноситься клітинна терапія.
Точні причини виникнення псоріазу не з’ясовані. Багатьох людей хвилює питання, чи передається псоріаз від хворої до здорової людини та від батьків дітям. Оскільки псоріаз є неінфекційною хворобою, заразитися ним неможливо. Щодо спадковості: сама хвороба не передається, але може передаватися схильність до неї. Імовірно, захворювання є генетично обумовленим, виявлено низку генів, що відповідають за схильність до псоріазу. Також існує чимало тригерних факторів, що можуть спровокувати початок псоріазу у людей з генетичною схильністю. Це:● травми, опіки, різноманітні порушення цілісності шкіри, навіть незначні;● стрес;● шкідливі звички – куріння, зловживання алкоголем, незбалансоване харчування;● ожиріння;● деякі інфекції, зокрема, стрептококова, ВІЛ-інфекція;● прийом деяких медикаментів.Беззаперечно, що в основі патогенезу (механізму розвитку) псоріазу лежить надмірна проліферація (розмноження) кератиноцитів – основних клітин епідермісу. Цей процес поєднується із запаленням епідермісу (верхнього, зовнішнього шару шкіри) та дерми (більш глибокого шару, що лежить під епідермісом) аутоімунної природи. Але вчені не дійшли єдиної думки щодо того, який з цих факторів є первинним, а який вторинним.Існують 2 основні гіпотези щодо походження псоріазу.1. В основі хвороби лежить порушення функції епідермісу (процесу дозрівання та розмноження клітин поверхневого шару шкіри). Патологічна проліферація кератиноцитів провокує аутоімунну відповідь, клітини імунної системи починають знищувати клітини шкіри, розвивається запальний процес.2. Первинними є аутоімунні порушення, патологічна активність клітин імунної системи провокує запалення шкіри, у відповідь розвивається реакція регенерації у вигляді надмірного розмноження кератиноцитів.На користь обох теорій свідчить ефективність лікування псоріазу як препаратами, що уповільнюють проліферацію кератиноцитів, так і імуносупресорами, що пригнічують аутоімунні реакції.
Існують різноманітні форми та види псоріазу, що розрізняються:● локалізацією – псоріаз голови, псоріаз на тілі, псоріаз на руках тощо;● масштабами ураження шкіри – розрізняють обмежений псоріаз, поширений псоріаз та генералізовану форму;● особливостями клінічної картини – розрізняють непустульозні (зокрема, бляшкову, краплеподібну, себорейну) та пустульозні форми псоріазу;● формою та розміром псоріатичних елементів – точковий псоріаз (діаметром до 1 мм), краплеподібний – до 2 мм, монетоподібний – до 5 мм.У кожної форми псоріазу симптоми специфічні, тому неможливо дати універсальний опис того, як виглядає псоріаз, кожну форму потрібно розглядати окремо.
Бляшковий, звичайний або вульгарний псоріаз діагностується у 80-90% хворих, є найбільш типовою, розповсюдженою формою. Ознаки псоріазу звичайного:● вогнища запалення у формі бляшок – округлих чи овальних потовщень шкіри з плоскою поверхнею;● зазвичай, бляшки вкриті дрібно пластинчастими лусочками сухої шкіри сірого чи сріблясто-білого кольору («стеаринові плями»). Свіжі бляшки вкриті лусочками всередині, краї залишаються червоними;● лусочки легко знімаються, відшаровуються, відкривають запалену шкіру червоного, яскраво-рожевого кольору (у людей з темним кольором шкіри бляшки фіолетові);● бляшки густо пронизані дрібними кровоносними судинами, легко травмуються та кровоточать;● запальний процес супроводжується місцевим підвищенням температури, шкіра може свербіти;● поступово окремі бляшки збільшуються в розмірах і зливаються між собою, утворюються великі плями різноманітної форми – можуть бути схожі на материки на географічній карті, мушлі равликів, блюдця, кільця тощо.Локалізується бляшковий псоріаз на тілі, голові, обличчі. Досить часто зустрічається такий псоріаз на ліктях, поширеним явищем також є звичайний псоріаз на колінах.
Специфічним фактором, що провокує розвиток краплеподібного псоріазу, є стрептококова інфекція, частіше захворювання розвивається у дитячому віці. Ця форма супроводжується утворенням великої кількості дрібних псоріатичних елементів, що підвищуються над поверхнею здорової шкіри. Вони мають форму крапель чи кружечків рожевого, червоного, лілового, фіолетового чи кольору. Інтенсивність забарвлення залежить від стадії хвороби. Зазвичай, краплеподібні елементи вкривають великі ділянки шкіри, часто локалізуються на стегнах.
У цієї форми псоріазу початкова стадія за симптомами дуже подібна до себорейного дерматиту, спостерігається легке почервоніння, лущення шкіри, помірковане свербіння. Найчастіше локалізується такий псоріаз на голові, при легкому та середньому ступені вражає тільки волосяну частину, при тяжкому поширюється на відкриті ділянки шиї, обличчя. Потовщення шкіри незначне, псоріатичні елементи швидше нагадують плями, ніж бляшки, лусочки мають сірувато-жовте забарвлення та виглядають «масними». Якщо їх зчистити, відкривається блискуча червона шкіра, дуже швидко утворюються нові лусочки.
Атипова форма з більш вираженим запальним процесом, імовірно, пов’язана з обмінними порушеннями та ендокринними розладами. Як починається псоріаз ексудативного типу? Першим проявом є утворення яскраво-червоних плям неправильної форми, при цьому набряк шкіри відсутній або незначний. Згодом, з плям виділяється запальна рідина (ескудат), що підсихає та скріплює кератинові лусочки. На поверхні шкіри утворюється жовтувата чи сіро-жовта кірка, яка поступово потовщується, стає більш щільною, твердою. Відділити її набагато важче, ніж лусочки на бляшках, а якщо це зробити, відкриється запалена рожева шкіра, що активно зволожується, просочується ексудатом. Ексудативна форма супроводжується інтенсивним свербінням, болями та точковими кровотечами через розтріскування шкіри.
Одна з найважчих форм псоріазу, може бути локалізованою чи генералізованою. Одним із варіантів локалізованої пустульозної форми є долонно-підошовний псоріаз, при цьому пустули (гнійники) можуть поєднуватись з класичними бляшковими проявами. Один з різновидів генералізованої форми, коли вогнища ураження розповсюджуються по всьому тілу, відомий як псоріаз Цумбуша. Це досить рідкісний різновид, що може розвинутись спонтанно у раніше здорових людей чи внаслідок загострення звичайного непустульозного псоріазу. При цій формі на шкірі утворюються пустули – дрібні пухирці діаметром 2-3 мм, заповнені гноєм. Шкіра навколо пустул запалена, яскраво-червона, дуже чутлива, запалення супроводжується інтенсивними больовими відчуттями, печінням, лихоманкою. Генералізований пустульозний псоріаз, зазвичай, характеризується гострим перебігом, дуже небезпечний, бо може супроводжуватись важкою інтоксикацією, сепсисом. Існують також інші різновиди локалізованої та генералізованої пустульозної форми псоріазу.
Псоріаз на нігтях може розвинутись як самостійна хвороба чи як ускладнення псоріазу шкіри. Його типові прояви:● утворення на поверхні нігтьової пластини ямок різної глибини, тиск на які супроводжується болісними відчуттями;● повільне відшарування нігтя, що не супроводжується болем;● помутніння нігтьової пластини, зміна кольору, виникнення смуг, плям, формування заглиблення в центрі та потовщення по краях (ніготь формою нагадує ложку);● псоріаз нігтів на ногах може супроводжуватись крововиливами під нігтьовими пластинами, особливо якщо хворий носить тісне взуття.Псоріаз нігтів на руках чи ногах може поширюватись на нігтьовий валик, викликати запалення м’яких тканин.Існують і інші форми псоріазу:● зворотній псоріаз (інверсний, згинальних поверхонь) локалізується виключно або переважно у складках шкіри (наприклад, псоріаз статевих органів), плями майже плоскі, лущення шкіри незначне, вона не свербить, але дуже легко травмується;● артропатичний псоріаз (з ураженням суглобів);● еритродермічний псоріаз з поширеним чи генералізованим запаленням, інтенсивним лущенням, свербінням, набряком, відшаруванням шкіри на всій чи більшій частині ураженої поверхні.Також існує класифікація псоріазу за стадіями. Розрізняють такі стадії псоріазу:● початкова – з’являються перші ознаки псоріазу, псоріатичні елементи невеликі, поодинокі, спочатку з гладкою рожевою поверхнею, що через деякий час вкриваються лусочками;● прогресуюча – прояви досить швидко наростають, збільшується кількість псоріатичних елементів, їх розмір, загальна площа ураження;● стаціонарна – відсутній як регрес, так і прогресування, нові елементи не утворюються, а старі не зникають;● регресуюча – бляшки стають більш блідими, плоскими, розсмоктування великих плям, зазвичай, починається з центру, якщо цей процес поширюється з периферії до центру, то на місцях, що очистилися від бляшок, шкіра стає білою, депігментованою.Розрізняють 3 ступені тяжкості псоріазу. При оцінці ступеня тяжкості можуть враховуватись різні фактори – площа ураженої шкіри, вираженість шкірних проявів (почервоніння, потовщення, набряк, лущення та інші), наявність системних проявів (підвищена втомлюваність, лабораторні ознаки запального процесу), вплив на якість життя, ефективність лікування псоріазу, що проводилось раніше.
Діагностика псоріазу, зазвичай, здійснюється дерматологом після огляду, спеціаліст добре знає, як розпізнати псоріаз за специфічними клінічними симптомами, без додаткових обстежень. Але існують численні дерматологічні хвороби, схожі на псоріаз – дерматофітоз, екзема, себорейний дерматит, різні види лишаю (рожевий, червоний плоский, звичайний хронічний), шкірний червоний вовчак, алергічний контактний дерматит, хвороба Боуена, вторинний сифіліс. У складних випадках для диференціальної діагностики можуть призначатися:● аналізи крові – загальний, біохімічний, на ревматоїдний фактор, рівень деяких гормонів тощо;● біопсія шкіри – гістологічний аналіз на псоріаз, що дозволяє виявити специфічні зміни на клітинному рівні.
Як лікувати псоріаз, залежить від стадії, ступеня важкості та поширеності, форми, особливостей локалізації, сезонності загострень. Так, місцеве лікування псоріазу на голові включає миття спеціальними шампунями, а замість жирних мазей більш доцільно використовувати гель. При псоріазі нігтів лікування здійснюється за допомогою мазей, кремів та лаків. Важливою складовою терапії, так званого, «зимового» псоріазу, що загострюється у холодну пору року, є призначення курсу вітаміну D (якщо аналізи підтвердили його дефіцит).Методи лікування псоріазу різноманітні, їх можна розділити на 3 основних групи:● місцева терапія – застосування зовнішніх засобів, мазей, кремів, емульсій, гелів, шампунів, лаків;● фізіотерапія;● системна терапія – ін’єкційне та пероральне застосування медикаментів.Зазвичай, лікування псоріазу розпочинають з місцевої медикаментозної терапії, у разі її недостатньої ефективності додають фототерапію, та в останню чергу вдаються до системної терапії.Вважається, що найкраща мазь від псоріазу – це мазь з глюкокортикостероїдами. Дійсно, ефект таких засобів найбільш виражений, але й побічних ефектів у них чимало, тому застосовувати їх потрібно з обережністю, нетривалий час. При значній площі ураженої шкіри рекомендовані трохи менш ефективні, але більш безпечні препарати – інгібітори кальциневрину, синтетичні аналоги вітаміну D, похідні вітаміну А (ретиноїди). В якості допоміжних застосовуються засоби на основі саліцилової кислоти, дьогтю та інших речовин, що пом’якшують шкіру, мають протизапальні властивості, прискорюють відторгнення лусочок.Для фізіотерапевтичного лікування псоріазу використовуються різні методи фототерапії:● опромінення ультрафіолетовими променями з різною довжиною хвилі (УФ-Б або УФ-В);● ПУВА-терапія (фотохіміотерапія) – комбінація довгохвильового ультрафіолетового опромінення (УФ-А) із застосуванням фотоактивних речовин;● лазерне лікування псоріазу.З немедикаментозних методів лікування псоріазу також досить ефективною є бальнеотерапія (термальні води, лікувальні ванни).Основним методом системного лікування псоріазу прийом імуносупресантів. Також можуть застосовуватись інші імуномодулюючі препарати, системні ретиноїди, психотропні препарати.Важливою складовою комплексного лікування псоріазу є корекція способу життя, дієтотерапія відмова від шкідливих звичок, уникнення стресів, підтримання оптимального мікроклімату в приміщенні для запобігання пересиханню шкіри, використання досить просторого одягу з натуральних тканин та зручного взуття. Дієта при псоріазі досить сувора, необхідно відмовитися від смажених та копчених страв, червоного м’яса та субпродуктів, жирних сортів риби, ковбасних виробів, білого хліба та здоби, гострих приправ, маринадів, суттєво обмежити вживання жирів, солі та цукру. Когнітивно-поведінкова терапія не впливає на перебіг псоріазу, але може проводитись з метою покращення соціальної адаптації хворого.Окремий напрямок лікування псоріазу – терапія стовбуровими клітинами. За цим напрямком здійснюється лікування псоріазу в Україні у київській клініці GOOD CELLS.
Клітинна терапія псоріазу в клініці GOOD CELLS здійснюється із застосуванням:● мезенхімальних стовбурових клітин з жирової тканини;● екзосом (позаклітинних мембранних везикул) з цих клітин та дермальних фібробластів (клітин, що складають основу дерми).Таке лікування рекомендоване при середньоважких формах псоріазу. Його переваги:● використання безпечних біотехнологічних продуктів, відсутність побічних ефектів, притаманних місцевій терапії глюкокортикостероїдами чи системній імуномодулюючій терапії;● можливість отримати терапевтичний ефект у випадках, коли відсутня відповідь на лікування традиційними методами;● можливість зменшення медикаментозного навантаження на організм;● зменшення різноманітних проявів захворювання, покращення стану шкіри, нігтів, суглобів у поєднанні з попередженням рецидивів завдяки впливу на механізми розвитку захворювання.Мезенхімальні стовбурові клітини мають виражену імуномоделюючу активність, що дозволяє застосовувати клітинну терапію у якості більш безпечної альтернативи медикаментозній імуносупресивній терапії. Окрім того, вони є мультипотентними, тобто здатні диференціюватися у різні типи клітин, з яких складається дерма та епідерміс, відновлювати нормальну структуру та функціонування цих шарів шкіри.Спроби лікування псоріазу стовбуровими клітинами здійснюються з 90-х років минулого століття. Дослідження підтвердили ефективність та безпечність цієї методики.
Регенеративна медицина пропонує інноваційний підхід до лікування псоріазу, використовуючи потенціал стовбурових клітин для відновлення ушкоджених тканин і зменшення запалення. Цей метод базується на здатності стовбурових клітин трансформуватися в будь-який тип клітин в організмі, включаючи клітини шкіри, та відновлювати пошкоджені тканини.
Лікування стовбуровими клітинами демонструє вражаючі результати у боротьбі з псоріазом. Пацієнти відзначають значне зменшення симптомів захворювання, таких як почервоніння, лущення та свербіж. Завдяки цьому методу можна досягти тривалої ремісії та покращити загальний стан шкіри.
Клініка Good Cells у Києві, Україна, спеціалізується на лікуванні захворювань за допомогою клітинної терапії, зокрема псоріазу. Використовуючи власні унікальні програми, клініка пропонує індивідуалізований підхід до кожного пацієнта. Переваги лікування в Good Cells включають:● Використання інноваційних методів, заснованих на останніх дослідженнях у галузі регенеративної медицини.● Мінімальний ризик побічних ефектів завдяки використанню власних стовбурових клітин пацієнта.● Можливість досягнення тривалої ремісії захворювання.● Індивідуалізований підхід до кожного пацієнта, що дозволяє врахувати всі особливості його стану здоров'я та історію захворювання.● Крім того, клініка Good Cells пропонує комплексну підтримку пацієнтів на всіх етапах лікування — від консультації та планування до виконання процедур та післяпроцедурного догляду. Це створює додатковий комфорт для пацієнтів і сприяє ефективності лікування.● Процедура клітинної терапії включає декілька етапів, зокрема збір стовбурових клітин, їх обробку та введення назад в організм пацієнта. Весь процес відбувається під строгим наглядом кваліфікованих лікарів і за дотримання всіх стандартів безпеки.
Псоріаз не має стати вироком — сучасна регенеративна медицина та інноваційні методи лікування відкривають нові можливості для покращення якості життя пацієнтів. Good Cells пропонує передові рішення в боротьбі з псоріазом, спираючись на останні наукові розробки та багаторічний досвід у сфері клітинної терапії.
Контакти
Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.
Адреса
Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9
Телефон
Ми завжди раді вашим відгукам, але не наполягаємо на них. Конфіденційність всіх наших пацієнтів захищена.
Відгук про лікування болю у плечі в GOOD CELLS
Відеовідгук про лікування безпліддя, 2019 рік
Відеовідгук про лікування безпліддя, 2020 рік
Відеовідгук про відновлення зору, 2020 рік
Огляд відгуків 2014-2016 роки (тоді ilaya.regeneration)